VIRTUÁLNY DRON

3D vizualizácie pozemkov

Virtuálny dron je špeciálny druh 3D vizualizácie určený na online prezentáciu domov a pozemkov. Pre realitných maklérov predstavuje nástroj na efektívnejší predaj nehnuteľností.

1
Vysoká informačná hodnota

Vizualizácia zrozumiteľnou formou vysvetľuje tvar a rozmery pozemku, jeho prípadnú svahovitosť a orientáciu voči svetovým stranám.

2
Atraktívna forma

Video je najvýkonnejší marketingový materiál. Zvyšuje záujem o prezentovaný obsah a tým zároveň vzniká predpoklad rýchlejšieho predaja nehnuteľnosti.

3
3D modely stavieb

Individuálne je do pozemku možné vložiť 3D modely stavieb. Skvele takto vyniknú developerské projekty a výstavbové štúdie.

3D animácia satelitnej mapy + údaje o okolí
60 s
1920 px × 1080 px️
199 €

Vzdialený kontext, 5-50 km

Animácia virtuálny dron sa snaží zachytiť polohu prezentovanej nehnuteľnosti voči okolitým mestám a obciam tak, aby si dokázal jej lokalitu dobre uvedomiť aj záujemca, ktorý predmetnú oblasť nepozná. To je zásadná výhoda hlavne pri komerčných nehnuteľnostiach, kde záujemca často môže byť z iného regiónu. Pri vykresľovaní dôležitých bodov v širšom okolí od nehnuteľnosti sa berie do úvahy charakter danej nehnuteľnosti. V prípade komerčných nehnuteľností sú preferované dôležité body infraštruktúry ako vlakové stanice, čerpacie stanice, vzdialenosti ku kľúčovým dopravným uzlom. V prípade nehnuteľností určených na bývanie sú zobrazované možnosti rekreácie a oddychu, obchody a občianska vybavenosť.

Blízky kontext, 1-5 km

Animácia virtuálny dron zachytí aj blízky kontext nehnuteľnosti. Potenciálnym záujemcom o túto nehnuteľnosť ukáže dôležité občianske vybavenie a infraštruktúru v bezprostrednej vzdialenosti od nehnuteľnosti. Pri vytváraní animácie je aj v tejto časti animácie braný do úvahy druh nehnuteľnosti. V prípadoch, kedy sa jedná o nehnuteľnosti určené na bývanie sú preferované záujmové body ako školy, škôlky, obchody či verejná doprava. V prípade komerčných nehnuteľností je naďalej preferovaná dopravná infraštruktúra. V poslednej fáze animácia zobrazí reálny tvar pozemku a jeho základné parametre ako sú rozmery a výmera.

ONLINE OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁR

Animácia lokality - virtuálny dron

Vstupné údaje o nehnuteľnosti

Napríklad: Predaj stavebného pozemku v Žiline, Prenájom logistického centra v Nitre, Predaj rodinného domu v Levoči, ...
Zvyčajne meno makléra alebo názov realitnej kancelárie.
Toto číslo bude uvedené priamo v animácii.
Uveďte ak chcete v okolí nehnuteľnosti zvýrazniť nejaký konkrétny detail. Napr. nájazd na diaľnicu, atrakciu, prevádzku služby a podobne.

Kontaktné a fakturačné údaje

Ak ste firma, zadajte prosím IČO.

Termín vypracovania 3D animácie lokality je štandardne 3 - 5 pracovných dní od potvrdenej objednávky.

Pre pomoc s objednávkou volajte:

+421 907 223 859


Spôsob úhrady

Zhrnutie objednávky

Celkom -
Polia označené * sú povinné.