3D VIZUALIZÁCIE

AKO U NÁS FUNGUJÚ 3D VIZUALIZÁCIE?

1

Zašlete nám podklady a záväzný popis vašej predstavy. Zväčša si vystačíme s pôdorysmi, rezmi a situačnou mapou. Na základe zaslaných podkladov stanovíme cenu. Pre najbežnejšie rodinné domy je cena určená cenníkom.

2

Prvotné vypracovanie nám trvá štandardne 3 - 5 pracovných dní, kedy zasielame drafty na posúdenie. Pri väčších projektoch to môže trvať dlhšie.

3

Po spripomienkovaní doladíme prípadné detaily a zašleme finálne obrázky v rozlišení 1920x1080px. Na to väčšinou potrebujeme zhruba ďalšie dva pracovné dni.

VIZUALIZÁCIE EXTERIÉRU

Realistický trávnik, detailné dreviny a stromy, záhradný nábytok, auto a podobne. To sú detaily, vďaka ktorým môže stavba vyniknúť vo svojom prirodzenom prostredí. Ak je model stavby umiestnený do kontextu reálnej parcely, vizualizácia domu získava výrazne lepšiu výpovednú hodnotu. V závislosti od rozmerov a členitosti stavby sa vyhotovuje niekoľko realistických pohľadov (renderov), tak aby bola zachytená celá idea domu.

VIZUALIZÁCIE INTERIÉRU

Vizualizácia interiéru môže byť spracovaná v dvoch úrovniach. Tou prvou je riešenie STANDARD, kde zariadenie interiéru je zvolené našim grafikom na základe neutrálnych dizajnových štandardov. Toto riešenie nájde uplatnenie hlavne u projektov, ktoré sú určené do verejnej inzercie a majú osloviť širšiu skupinu ľudí. Tiež tam, kde je zároveň kladený dôraz na cenu a rýchlosť vypracovania.

Druhou úrovňou je riešenie CUSTOM, kde v cene sú dve kolá pripomienok, v rámci ktorých sa dizajn interiéru môže upravovať. Toto riešenie je ideálne, ak je vizualizácia určená pre konkrétneho užívateľa. Prípadne aj ak sa jedná o náročnejší developerský projekt, kde je kladený dôraz na detail a jedinečnosť.

POHĽAD NA CELÝ PROJEKT

Súčasťou vizualizácie exteriéru je tiež niekoľko pohľadov z vtáčej perspektívy, ktoré zachytávajú projekt v celku. Skvele tak vyniknú možnosti pozemku a dizajn objektu. Tieto pohľady pomáhajú dotvárať ucelenú predstavu o stavbe a jej vzťahu k parcele. Takéto pohľady je možné osadiť aj do fotografie z dronu. Vizualizovaná stavba tak splynie s autentickým okolím.

POHĽADY ZHORA

Súčasťou vizualizácie interiéru je aj otvorený pohľad do dispozičného riešenia jednotlivých podlaží. Tento pohľad veľmi jednoducho a zrozumiteľne znázorní logiku prepojenia jednotlivých miestností. Je tiež veľmi intuitívny aj pre ľudí, ktorí sa považujú za technicky menej zdatných. Dotvára tak ucelený obraz o nehnuteľnosti.

360° PANORAMATICKÉ PREHLIADKY

Virtuálna prehliadka funguje na technológii dobre známej napríklad z Google Street View. Dokáže sprostredkovať vonkajšie aj vnútorné priestory lepšie než video, alebo séria fotografií.

Na 360° panoramatickej snímke je zachytené celé okolie daného miesta a vďaka tomu je možné sa v priestore skutočne rozhliadnuť.

Zážitok je ešte umocnený použitím 3D okuliarov. Virtuálne prehliadky fungujú dobre aj na klasických počítačoch aj na mobilných telefónoch.

ZÁKLADNÝ CENNÍK VIZUALIZÁCIÍ RODINNÝCH DOMOV

Nižšie uvedené ceny sú za prácu 3D grafického štúdia. Výstupom sú kvalitné 3D vizualizácie primárne určené na marketingové účely realitného predaja. Nejedná sa o prácu interiérového dizajnéra, projektanta, alebo architekta.

Cena vizualizácií rodinných domov najbežnejších veľkostí je škálovaná do piatich veľkostných kategórií podľa rozlohy zastavanej plochy. V prípade, že sa jedná o rozsiahlejší projekt, cena bude stanovená individuálne na základe dodaných podkladov.
Doba vypracovania je približne 3 - 5 pracovných dní pri menších a stredne veľkých rodinných domoch. Väčšie projekty môžu trvať o niečo dlhšie.

ONLINE OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁR

3D VIZUALIZÁCIA STAVIEB

Základné údaje o nehnuteľnosti

Povolené formáty sú PDF, JPG, PNG.
Maximálna veľkosť súborov 24 MB.

Doplňujúce údaje

Kontaktné a fakturačné údaje

Ak ste firma, zadajte prosím IČO.
Objednávka bola úspešne odoslaná. Na váš email sme vám odoslali kópiu tejto objednávky.
Polia označené * sú povinné.