Virtuálne prehliadky 360°

Interaktívna prezentácia nehnuteľností

Virtuálna prehliadka je efektívny marketingový nástroj, určený na online prezentáciu nehnuteľností. Pre realitné kancelárie a majiteľov nehnuteľností predstavuje možnosť predaja s minimom osobných prehliadok.

Pri vytváraní virtuálnych prehliadok využívame technológiu Matterport alebo Kuula

MATTERPORT

Virtuálne prehliadky Matterport sa vyznačujú kvalitnou navigáciou v 3D priestore, generovaným 3D modelom celej stavby (dollhouse) a tiež akoby pôdorysom v ktorom sa dá orientačne merať. Sú tiež podporované aj slovenskými inzertnými portálmi. Inzerát, ktorý VR prehliadku obsahuje je tiež uprednostnený aj vo výpisoch nehnuteľností. Prehliadka Matterport vzniká výhradne prostredníctvom špeciálnej skenovacej aplikácie a ňou podporovanej techniky. Prevádzka VR prehliadok Matterport vyžaduje aj pravidelné mesačné náklady (od cca 10€ za 5 aktívnych prehliadok).

KUULA

Kuula je online služba, ktorá podobne ako Matterport umožňuje prezentovať 360° panoramatické snímky. Tieto snímky ale na rozdiel od Matterportu, môžu pochádzať z rôznych fotoaparátov, alebo to môžu byť aj renderované 3D vizualizácie. Pri fotení 360° kamerou, je tento proces oproti Matterportu o niečo rýchlejší, vyžaduje ale dodatočné ručné vytvorenie navigačných bodov a prepojení miestností. Výhodou je, že prehliadka po vytvorení už nepotrebuje ďalšie priebežné náklady na prevádzku. Je vhodná hlavne na dlhodobé prehliadky napr. firemných priestorov.

CENNÍK VIRTUÁLNYCH PREHLIADOK

Vestibulum eget enim rhoncus arcu mattis porta ut ac magna. Aenean nec erat odio. Vestibulum fermentum nisl eget rhoncus finibus. Sed fermentum elit placerat, suscipit nisi feugiat, lobortis nisl. Praesent tempor iaculis arcu ac mollis. Sed tellus lectus, pellentesque id lacus sit amet, sagittis semper augue. Curabitur ac sem dolor.

Cena virtuálnej prehliadky závisí od veľkosti interiéru. V rámci plánovaných výjazdov do regiónov KE, PO, PP, LM je doprava v cene služby. Individuálne výjazdy sú spoplatnené sadzbou 0,35 €/km

ONLINE OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁR

Virtuálne prehliadky 360

Vstupné údaje o nehnuteľnosti

Adresa nehnuteľnosti

Kontaktné a fakturačné údaje

Ak ste firma, zadajte prosím IČO.
Naše pravidelné trasy
Pred objednávkou si, prosím, overte najbližší možný termín fotenia na čísle:

+421907223859


Polia označené * sú povinné.